در نخستین پنل نمایشگاه صنعت نفت بررسی شد : نقش مطالعات و مهندسی ارزش و جایزه ملی کیفیت صنعت نفت

نقش مطالعات و مهندسی ارزش و جایزه ملی کیفیت صنعت نفتشست تخصصی نقش مطالعات ارزش و جایزه ملی کیفیت بخش صنعت نفت با رویکرد بهبود و ارتقای رویکردهای سازمانی و روشهای اجرایی طرحها و پروژه های صنعت نفت در نخستین روز از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی (پنجشنبه ١٦ اردیبهشت ماه) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شانا، در جریان این نشست تخصصی که به میزبانی معاونت پژوهش و فناوری امور مهندسی وزارت نفت  تشکیل شد نایب رئیس انجمن مدیریت کیفیت ایران، مدیریت برنامه ریزی شرکت گاز استان اصفهان، استادان دانشگاه تهران، مدیر کل ارزشیابی و نظارت بر استاندارهای مهندسی معاونت امور مهندسی وزارت نفت، رئیس انجمن مهندسی ارزش ایران، مدیر مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عنوان  اعضای اصلی پنل حضور داشتند.

در این نشست نقش مهم مهندسی و مدیریت ارزش در بهینه سازی، تولید و تقویت بهره برداری و بهبود طرحها و پروژه های صنعت نفت تبیین وبررسی شد.

بر همین اساس در این گردهمایی شرکت کنندگان ضمن بکارگیری مطالعات ارزش در چرخه طرحهای صنعت نفت بر طرح یک الگو و تدوین مدل در پروژه های بالادستی وزارت نفت تاکید کردند.

منبع : سایت شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی شانا – بخش اخبار - ۱۳:۵۸ (پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵) .