شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته دقایقی پیش طی مراسمی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد گشایش یافت.

به گزارش اخبار خودرو ،مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در این چارچوب تولیدکنندگان و واردکنندگان خودرو، قطعات و خدمات جانبی در گستره ۱۴ هزار مترمربع فضای مسقف و دو هزار و ۵۰۰ مترمربع فضای باز این نمایشگاه محصولات خود را در معرض بازدید عموم قرار داده اند.

احسان ارکانی افزود: در این نمایشگاه ۱۶ شرکت خودروساز به نمایندگی از کشورهای آلمان، ژاپن، کره جنوبی، انگلیس، چین و شرکتهای ایرانی نظیر سایپا، ایران خودرو، زامیاد، سایپا دیزل، سایپا یدک، ستکو و رایان سایپا حضور دارند.

وی ادامه داد: در بخش خودروهای سواری ۱۰۰ درصد شرکت کنندگان نمایشگاه از تولیدکنندگان استانهای تهران و در بخش خودروهای سنگین و نیمه سنگین ۶۰ درصد شرکت کنندگان از تولیدکنندگان استان تهران، ۳۰ درصد از آذربایجان غربی، پنج درصد از خراسان رضوی و پنج درصد از اصفهان هستند.

او گفت: ۱۱۵ شرکت تولیدکننده داخلی در بخش قطعات و خدمات جانبی این نمایشگاه حضور دارند که از این تعداد ۷۰ درصد تولیدکنندگان استان تهران، ۲۰ درصد از خراسان رضوی و ۱۰ درصد از گلستان، مازندارن، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، مرکزی، اصفهان، فارس و البرز هستند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد افزود: در شانزدهمین نمایشگاه خودرو مشهد همچنین شرکت مدیران خودرو از سری جدید ام.وی.ام ایکس ۳۳ با نام MVM X33 S رونمایی می‌کند.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته از ۱۸ تا ۲۲ مرداد ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۳ پذیرای علاقه مندان است . 

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته

منبع : سایت تحلیلی خبری اخبار خودرو -کد خبر: 171654- تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸ .